TikTok Hizmetleri

TikTok , büyük kullanıcı kitlesiyle beraber sizlerin de kendi takipçilerini oluşturmanızı ve kazanç sağlamanıza olanak sağlayan platform olarak yer almaktadır.

5 Hizmet Mevcut

Beğeni

TikTok beğeni paketleri ile gerçek kullanıcılardan paylaşımlarınıza istediğiniz sayıda beğeni alabilirsiniz. Beğeni sayınızın artması diğer kullanıcılar ile etkileşime geçmeniz açısından çok yararlı olacak ve fenomen olma yolunda ilerlemenizi sağlayacak.

Takipçi

TikTok takipçi paketleri kolay şekilde hesabınıza istediğiniz sayılarda takipçilerin tanımlanmasını sağlıyor. TikTok’ta fenomen olmak için beklemenize gerek yok! Gerçek takipçilerin hemen hesabınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

İzlenme

TikTok izlenme paketleri yayınlarınızın izlenme sayısını arttırarak hem sizi fenomen haline getiriyor hem de Keşfet’te çıkmanızı sağlayarak önemli bir fırsat sunuyor. Farklı sayılarda alabileceğiniz izlenmeler uygun fiyatlar ile sunuluyor.

Canlı Yayın İzlenme

TikTok canlı yayın izlenme paketleri ile birlikte canlı yayınlarınızın izleyici sayısını arttırabilir, böylece başka kullanıcıların da yayınızdan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Farklı sayılarda sunulan paketler arasından en uygun paketi kolay şekilde seçebilirsiniz.

Paylaşım/Kaydetme

Tiktok paylaşım kaydetme paketleri gönderilerinizin Keşfet’e düşmesi için ideal bir seçenektir. Gönderilerinizdeki etkileşimi arttırarak sürekli olarak dikkat çekmesini sağlayarak Keşfet’te yer almanızı sağlayabilir.

SORU VE SORUNLAR İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!
Favorilerim
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

Geçmiş Siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz

3 Dakika Önce