Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda 

Firmamız sektörde uzun yıllardan beri hizmet vermekte ve sosyal medya hizmeti sağlamaktadır. Sosyal medya gücü günümüzde oldukça fazladır. Bu nedenle sosyal medyanın profesyonel bir şekilde kullanılması oldukça önemli adımlar arasında yer almaktadır. Firmamız bütün sosyal medya platformlarını istenilen kaliteye çıkartabilecek profesyonelliğine sahiptir. 

Firmamız sosyal medya alanında hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren verdiği hizmeti en iyi ve güvenilir bir şekilde yaparak müşteri memnuniyeti odağını her zaman en üstte tutmaktadır. Birçok fenomen ve ünlü kişiye hizmet sunmamız işimizi ne kadar iyi yaptığımızın bir göstergesidir. Sitemiz üzerinden yapılacak olan her alışveriş PAYTR altyapısı ile korunmaktadır. Ayrıca 3D güvenlik ile ödeme yapılarak ödemeniz güvence altına alınmış olmaktadır. Firmamız müşterileriyle WhatsApp üzerinden iletişim kurup satış öncesi ve sonrasında her türlü sorunun çözümlenmesi için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Sitemiz üzerinden WhatsApp butonu kullanılarak hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sağladığı hizmetin ardından da müşterileriyle iletişim halinde kalmaktadır.

Firmamız için araştırma yapılacağı zaman sektör içerisindeki yerimiz görülecektir. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler müşteriler tarafından benimsenmektedir. Bu nedenle oldukça fazla müşterimiz olduğu görülecektir. Müşteri memnuniyetini sağlamak firmamız için oldukça önem arz eden bir konudur. 

Sitemiz kullanış açısından oldukça kolaydır. Her sosyal medya platformu için ayrı bir bölüm vardır. Müşteri geliştirmek istediği sosyal medya platformunu seçerek dilediği hizmetten yararlanabilecektir. Firmamız sadece Instagram ve Twitter gibi sıklıkla tercih edilen sosyal medya platformlarıyla değil aynı zamanda Facebook, Youtube ve Tiktok gibi daha az kullanılan platformlar içinde gerekli hizmetleri sağlamaktadır. 

Marka Kimliği İçin En Önemli Adım

Günümüzde sosyal medyanın önemi gün geçtikçe artmaktadır. Bu nedenle sosyal medya planlanmasının doğru ve profesyonel bir şekilde yapılması son derece önemli bir adımdır. Sosyal medya planlaması yapılırken en önemli unsur hedef kitle belirlenmesinin yapılmasıdır. Bu aşamada firmamız hedef kitle belirlenmesi için firmaları doğru bir şekilde yönlendirmektedir. 

Sosyal medya hesaplarında mevcut olan potansiyel profesyonel ekibimiz tarafından ortaya çıkarılmaktadır. Bu sayede sosyal medya hesabı herkes tarafından ilgi duyulan bir platforma dönüşecektir. Sosyal medya hesabını bir işletme olarak kullanan kişiler için herkes potansiyel bir müşteriye dönmektedir. Bu işlemler özen gösterilmesi gereken işlemler olduğu için işinde uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Firmamız bütün bu işlemleri son derece büyük bir titizlikle yürütmektedir. Zaten bu nedenle firmamız uzun yıllardan beri bu alanda hizmet vermektedir. 

Son zamanlarda sosyal medya platformu sıklıkla kullanılan reklam yöntemleri arasında yer almaktadır. Sosyal medya reklam yöntemi olarak kullanılmak isteniyorsa sosyal medyanın doğru bir şekilde kullanılması oldukça önemli olacaktır. Firmamız bu aşamada müşteri ile birlikte çalışarak sosyal medyanın en etkili şekilde kullanılmasına olanak sunmaktadır. 

Son dönemlerde sosyal ortamlarda yapılan alışverişlerde dolandırıcılık karşımıza çıkmaktadır. Firmamız bu dönemde güvenli alışveriş ve kaliteli bir şekilde hizmet sunarak müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Firmamızın, vermiş olduğu kaliteli hizmetler neticesinde birçok müşterisi bulunmaktadır. 

Ödeme bilgilerinin güvenli olması müşteriler açısından oldukça önemlidir. Firmamız ödeme koşullarının güvenliği açısından bazı avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlar aşağıdaki gibidir:

  • Online olarak yapılan ödemelerin altyapısı PAYTR tarafından karşılaşmaktadır.
  • PAYTR, Bankacılık ve Finans Kurumu tarafından onaylanmış ve Türkiye'nin en çok kullanılan ödeme kuruluşları içerisinde yer almaktadır.
  • Yasalara göre ödeme bilgilerinde kullanılan bilgiler kesinlikle kaydedilmemektedir.

Firmamız için bir araştırma yapıldığı taktirde görülecektir ki Türkiye'nin en kurumsal Sosyal Medya Servis sağlayıcısıdır. Firmamızın en temel amacı müşteri memnuniyeti sağlayarak marka kimliğinin duyulmasını sağlamaktır. Böylelikle her iş bittiğinde müşterilerimiz ile aramızda sıkı bir bağ olacaktır. 

E-Posta Adresimiz Whatsapp Hattımız İletişim Numaramız
3 Dakika Önce