Müşteri Sözleşmesi

Müşteri Sözleşmesi

Müşteri Sözleşmesi

Müşteri sözleşmesi firmamızın müşterileri koruma altına almak için hazırladığı sözleşmelerdir. Müşteri sözleşmesi 10 maddelik tamamen müşteriyi bilgilendirmeyi amaçlayan satış sözleşmeleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu maddelere dikkat edildiği taktirde müşterinin mağduriyet yaşaması söz konusu olmayacaktır. Ancak sözleşmedeki maddelere dikkat edilmeden imzalanırsa müşteri tam olarak bilgi edinmediği için mağduriyet yaşaması söz konusu olabilmektedir. Firmamız yaşanabilecek her türlü mağduriyetin önüne geçebilmek adına bu 10 maddelik sözleşmeyi ortaya çıkarmıştır. Müşteri sözleşmesinde yer alan maddeler aşağıdaki gibidir:

  • İşlem başlanmadan önce müşteri süreç devam ederken hesabı açık halde bırakmalıdır. Süreç devam ederken müşteri hesabını gizliye alırsa işlem yapılmış sayılacak ve para iadesi yapılmayacaktır.
  • Bot olarak alınacak olan takipçiler için hiçbir garanti verilmemektedir. İnstagram tarafından yapılacak olan bakım tarafından bot takipçilerin silinmesi söz konusu olabilmektedir.
  • Alınacak olan paketlerin süreleri için kesin bir süre söyleme mümkün değildir. Paket açıklamalarında belirtilen süreler en yakın sürelere yakın tahmini sürelerdir.
  • Paketler için ödenen ücretler geri iade edilmemektedir. Ancak alınan hizmette yaşanan bir problem olursa o zaman geri alınması mümkün olacaktır.
  • Sipariş verildikten sonra hemen ID adreslerinin değiştirilmemesi gerekmektedir. Sipariş hemen gizlenmemeli ve sipariş süresi bitmeden başka satıcıdan alım yapılmamalıdır. İşlem tamamlandı sayılıp ücret iadesi yapılmamaktadır.
  • Paket açıklamalarında belirtilen veriler değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sözleşmede belirtilmektedir. Bunun nedeni hiçbir servisin verilerinin anlık olarak takip edilememesidir. Bu nedenle paket açıklamaları ön bilgi niteliğinde olup kesin yargı içermemektedir.
  • Yapılan işlemler neticesinde askıya alınan ya da kapanan hesaplardan satıcı sorumlu tutulmayacaktır. Sorumluluğun tamamının alıcıya ait olduğunun bilinmesi gerekmektedir.
  • Müşteri sözleşmesi içerisinde yer alan ve paket açıklamalarında belirtilen düşüş oranları kesin olmamakla birlikte alınan sosyal medya platformu için yapılan güncellemeye bağlı olarak düşüş oranları değişiklik gösterebilmektedir. Bu durumdan satıcı sorumlu tutulmamaktadır.
  • Paketlerin etkileşim açısından bir garantisi bulunmamaktadır.
  • Paket satın alınması bu sözleşmenin de kabul edildiği anlamına gelmektedir. Sözleşmenin kabul edilebilmesi sonunda alıcı hiçbir hak talep edemeyecek ve şikayetçi olamayacaktır.

Müşteri sözleşmesi dikkate alınarak paket satın alınması gerekmektedir. Bu hem firmamız hem de  alıcı olan kişinin mağduriyet yaşamaması adına oldukça önemli bir adımdır. Bu sözleşmede bulunan tüm maddeler dikkatli bir şekilde okunup paket alımına daha sonra karar verilmelidir.

Müşteri sözleşmesi ile taraflar kendi haklarını hukuk yoluyla güvence altına almış olurlar. Sözleşme imzalanırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlar arasındaki en önemlisi imzalanacak olan sözleşmenin pür dikkat bir şekilde okunmasıdır. Sözleşme imzalanmadan önce bu adımın yapılması oldukça önemlidir. Yaşanabilecek tüm olumsuzlukların önüne geçmek için bu adımın mutlaka yapılması gerekmektedir. 

Müşteri Sözleşmesinin Önemi 

Firmamız tarafından oluşturulan bu müşteri sözleşmesi hem firmamızın korunması hem de müşterinin mağdur olmaması adına oldukça önemli bir yer teşkil etmektedir. Müşteri sözleşmesi ile belirlenen kurallar çerçevesinde firmamız ve müşteri korunma altına alınmış olacak yapılan işlemlerde güvenlik sağlanmış olacaktır. Bu sözleşme imzalamadan paket alınmaması gerektiği konusunda müşteri bilgilendirilmelidir. Müşteri bilgilendirildikten sonra paket alımı yapıp yapmamak kişinin kendi inisiyatifindedir. Bu sözleşmelerde içeriklerin okunması da oldukça önemlidir. Paketlerin başlangıç ve bitiş tarihlerine de dikkat edilmesi müşteri açısından oldukça önemlidir. 

Müşteri sözleşmesi ile birlikte alınacak olan paketler hakkında müşteri bütün bilgilere sahip olacaktır. Bu sayede herhangi bir konuda sorun çıkarsa ne yapması gerektiğini bilecektir. Paket içeriklerinin okunması da en az sözleşme kadar önemlidir. Paketlerin seçimi tamamen müşteri ihtiyacına bağlıdır. Firmamızda her sosyal medya platformu için bir paket bulunmaktadır. Kişi kendisine uygun olan paketi seçip sosyal medyasını daha güçlü bir hale getirebilmektedir. 

E-Posta Adresimiz Whatsapp Hattımız İletişim Numaramız
3 Dakika Önce