İade Koşulları

İade Koşulları

İade Koşulları 

Firmamız tarafından sunulan sosyal medya geliştirme hizmeti çoğu kişi tarafından sıklıkla başvurulan hizmetler arasında yer almaktadır. Oluşturulan paketler kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle oldukça fazla paket firmamız bünyesinde mevcuttur. Bu paketler alındıktan sonra bazı sebeplerle iadesi kabul edilebilmektedir. Firmamızın iade koşulları aşağıdaki gibidir:

  • Yapılan işlemlerde para iadesi yapılabilmesinin yalnızca tek bir sebebi vardır. Bu sebep; verilecek olan hizmetin paket açıklamasında verilen tarihte yerine getirilmemesidir.
  • Kullanılacak olan sosyal medya platformlarında ne zaman bir güncelleme olacağı kimse tarafından bilinmemektedir. Oluşabilecek herhangi bir düşüş sonrası temel servis sağlayıcısı bir telafi yapmadığı sürece iade yapılması mümkün olmayacaktır. Temel servis sağlayıcısı tarafından telafi yapıldığında aynı kullanıcı için kayıplar tekrar gönderilmektedir.
  • Bot takipçi alımı yapılan sosyal medya hesaplarında, sosyal medya bot takipçileri bazen fark edebilir ve onları silebilir. Bu gibi durumlarda firmamız sorumlu değildir.
  • Sipariş oluşturulup sisteme girildikten sonra para iadesi söz konusu olmayacaktır. Ancak eğer sipariş yarım olarak tamamlanır ya da tamamlanmazsa o zaman iade yapılmaktadır.

İade koşulları sipariş verilmeden önce dikkatli bir şekilde okunması gereken konular arasında yer almaktadır. Bu duruma dikkat etmeden sipariş veren kişiler mağduriyet yaşayabilmektedir. Firmamız müşterilerin mağduriyet yaşamaması adına sipariş oluşturmada önce iade koşullarının neler olduğunu müşterilere sunmaktadır. Seçilen paket alımı sırasında kişinin tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde bildirmesi gerekmektedir. Bu durumdan oluşabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir. Bu durumda işlem tamamlanıp sayılacak ve para iadesi yapılmayacaktır. Bu nedenle paket alımı yapılırken bilgilerin eksiksiz ve güncel bir şekilde girilmesi gerekmektedir. 

İade koşulları müşteriler açısından oldukça fazla merak edilen konular arasında yer almaktadır. Müşterilerin ne zaman ve ne şartlarla iade yapabileceği bu koşullarla belirlenmektedir. Bunlar haricinde bir iade yapılmasının mümkün olmayacağı müşteriye paket alımı yapmadan söylenmelidir. Bu sayede hem firmamız hem de müşteri bir mağduriyet yaşamayacaktır. Firmamızın en temel amacı da müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu nedenle paket satmadan önce oldukça açık ve anlaşılır bir şekilde tüm bilgilerin müşteriye bildirilmesi gerekmektedir. Bu sayede yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçilecektir. 

Sosyal Medya Paketleri Nelerdir?

Firmamız bünyesinde her sosyal medya platformu için çeşitli paketler mevcuttur. Bu çeşitlilik sayesinde müşteriler ihtiyaçları olan paketleri seçerek sosyal medya platformunu daha çekici bir hale getirmiş olurlar. En fazla seçeneğe sahip olan Instagram platformudur. Bunun nedeni Instagram kullanıcılarının bir hayli fazla olmasıdır. Müşteriler için çeşitli sosyal medya paketlerine sahip olan firmamızın bu paketlerin iade koşulları da mevcuttur. Paket alınmasına karar vermeden önce hem iade koşullarının hem de müşteri sözleşmesinin dikkatli şekilde okunması gerekmektedir. Bu müşterilerin mağdur olmaması adına oldukça önemli bir adımdır. 

Sosyal medya paketleri çeşitliliği sayesinde firmamızı tercih eden bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Sosyal medya platformu kullanan milyonlarca hesaptan ayrılmak için firmamızın sunmuş olduğu işlemlerden yararlanmak gerekmektedir. Bu sektörde 4 yıldan beri sürekli bir şekilde hizmet vermekteyiz ve vermeye de devam etmekteyiz. Sosyal medya hesabının büyütülmesi, etkileşimlerin artırılması ve hatta satış oranların artırılması için firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanılması kişilerin faydasına olacaktır. Firmamızlar iletişime geçmek son derece kolaydır. Sitemiz üzerinde bulunan iletişim araçlarından herhangi birinin seçilmesiyle firmamız ile kısa bir sürede iletişime geçilmesi son derece mümkün olacaktır. Ayrıca firmamız ile iletişime geçerek sadece hizmetler ile ilgili değil aynı zamanda iade koşulları ile ilgili de öğrenilebilmektedir. Firmamız işini son derece profesyonel bir şekilde yaparak sektörde hizmet vermeye devam etmektedir. 

E-Posta Adresimiz Whatsapp Hattımız İletişim Numaramız
3 Dakika Önce