Facebook Hizmetleri

Eğer bir Lorem Ipsum pasajı kullanacaksanız, metin aralarına utandırıcı sözcükler gizlenmediğinden emin olmanız gerekir.

4 Hizmet Mevcut

Grup Üyesi

Facebook grup üyesi paketleri oluşturduğunuz gruplara istediğiniz sayıda üye atanmasını sağlıyor. Böylece grubunuz istediğiniz sayılarda kolay şekilde büyürken tüm işlemler ise en kısa sürelerde tamamlanıyor.

video izlenme

Facebook video izlenme paketleri hesabınıza ya da sayfanızda yaptığınız video paylaşımlarının izlenme sayısını istediğiniz sayılarda arttırıyor. Bu sayede videolarınız daha geniş kitlelere ulaşmak için dikkat çekici hale geliyor.

Sayfa Beğenisi

Facebook sayfa beğenisi paketleri ile sayfanızdaki gönderilerin etkileşimlerini kolay şekilde arttırabilirsiniz. Bu sayede sayfanız arama sonuçlarında üst sıralarda çıkacağı gibi başka kullanıcıların da ilgisini çekerek organik büyümeye katkı sağlayacaktır.

Foto/Durum Beğeni

Facebook foto durum beğeni paketleri fotoğraf ya da durumunuzu istediğiniz sayıda beğeni sayısına ulaştırmanızı sağlıyor. Bu sayede daha etkili ve estetik bir profil oluşturabilir, Facebook’ta bir fenomen haline gelebilirsiniz. Yabancı ve yerli kullanıcılardan beğeni tanımlaması yapılmaktadır.

SORU VE SORUNLAR İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!
Favorilerim
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

Geçmiş Siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz

3 Dakika Önce